• KTM Powerdeals

  WHERE YOU ALWAYS WIN NO MATTER WHAT.

 • A GUARANTEED WIN

  KTM PowerDeals are the surest way to win before the race even begins. The one place to take advantage of the most powerful READY TO RACE special offers designed specially for those with orange pumping through their veins. Find a winning deal that suits you and claim the saving as a well-deserved price.

  KTM 790 DUKE LAUNCH OFFERS

  View Profile
  KTM znovu predstavuje svoju legendu strednej triedy NAKED s časovo obmedzenou ponukou. Získaj QUICKSHIFTER ZDARMA a možnosť FINANCOVANIA S ÚROKOVOU SADZBOU 1,99 %

  VIAC DOBRODRUŽSTVA ZA MENEJ

  View Profile
  Ušetri 1000€ pri nákupe novej KTM 890 ADVENTURE MY22 alebo KTM 890 ADVENTURE R MY22 a vychutnaj si ten najväčší zábavný park - svet. Vyskoč na KTM 890 ADVENTURE a začni svoju jazdu!

  EXC 2023: Máš 1000€ náskok

  View Profile

  Modely KTM EXC sú lídrami vo svojej triede. Majú arzenál na zdolávanie najextrémnejšieho terénu a sú schopné to dosiahnuť rýchlo. Modelový rad 2023 posúva veci na úplne novú úroveň, čím sa stáva najkonkurencieschopnejším, pretekársky ladeným balíkom ENDURO na trhu - dokonalá zbraň pre tých, ktorí chcú posunúť svoje hranice.

  Posuň extrémny offroad na vyššiu úroveň s poukazom v hodnote 1000€ na KTM PowerParts alebo PowerWear pri kúpe nového modelu 2023 KTM EXC u zúčastnených predajcov. *

  Dostaň sa na vrchol!