• 218257_KTM Adventure MY 2017

  Warranty

 • KTM Manufacturer's Warranty

  KTM stands for reliability and quality. Our faith in our products is such that we provide a 24-month manufacturer’s warranty on our street motorcycles. Professional servicing and inspections by authorised KTM dealers must be carried out to maintain the right to claim under warranty.

  EXTENDED WARRANTY

  extended-warranty-logo

  CELÝ ŽIVOT BEZ STAROSTÍ

  Naše bajky majú záruku výrobcu 24 mesiacov, pretože našim výrobkom dôverujeme. Aby si aj potom mohol bez obáv pokračovať v jazde, pouvažovali sme a pripravili sme Ti záručný balík KTM, s ktorým nebudeš mať starosti. 

  ZÁRUKA NA NOVÉ A JAZDENÉ MOTOCYKLE

  S motocyklom KTM si „ready to race“ – a to vždy vybavený najvyššou mierou bezpečnosti a kvality, keďže so záručným balíčkom KTM Extended Warranty si spoľahlivo chránený na všetkých tvojich cestách. Krátko pre vypršaním KTM-záruky výrobcu si môžeš uzatvoriť nadväzujúcu záruku na 12 alebo 24 mesiacov a jazdiť tak bez akýchkoľvek starostí, nákladov na opravu a bezpečne ďalšich 10 rokov.* Túto záruku si môžeš krátko pred jej vypršaním predĺžiť o ďalších 12 mesiacov, opakovane (až do veku vozidla 12 rokov od jeho prvej registrácie alebo do celkového počtu 80 000 najazdených kilometrov).

  244665_LFA9149 wotr B flat

  Záruka sa vzťahuje takmer na všetky konštrukčné diely. Nevzťahuje sa len na typické opotrebiteľné diely, ako napríklad brzdové obloženie, pneumatiky, žiarovky. Záručný balík KTM sa vzťahuje aj na škody, ktoré sa v priebehu platnosti záruky vyskytnú viackrát. Bližšie informácie ti rád osobne poskytne tvoj autorizovaný predajca KTM.

  Pri opravách sú hradené všetky náklady na prácu a materiál a to aj v tom prípade, ak sa na tvojom vozidle vyskytne škoda viackrát. Až po najazdení viac ako 50 000 kilometrov zaplatíš - len pri nákladoch za materiál - odstupňovaný vlastný podiel podľa odpovedajúcej hodnoty, na základe skutočne najazdených kilometrov.

  139472_1290 SUPER DUKE GT 2016

  IDE TO EŠTE LEPŠIE

  Vďaka Extended Warranty si škodové udalosti vybavíš úplne nebyrokraticky u autorizovaného predajcu KTM – a to najlepšie ešte len príde! Toto predĺženie záruky môžeš previesť dokonca aj na nových kupujúcich, takže bez obáv môžeš jazdiť aj na ojazdených bajkoch a hodnota Tvojho starého motocykla sa pri opätovnom predaji zvyšuje. 

  PODMIENKY:

  • Motocykel bol zakúpený od autorizovaného predajcu KTM v jednej zo zúčastnených krajín (Belgicko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Luxembursko, Holandsko, Rakúsko, Poľsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Česká republika alebo Maďarsko).
  • Všetky servisné práce a údržba boli vykonané včas autorizovaným predajcom KTM a boli zaznamenané na Dealer.net.
  • Všetky zmeny majiteľa motocykla boli zaregistrované.
  • Predĺženie záruky sa zjednáva v čase nákupu alebo počas 24-mesačnej záruky výrobcu.
  • Viac informácií získaš od predajcu KTM.
  256866_LFA3373 miwi B flat790 Adventure 2019

  VÝHODY, KTORÉ ZÍSKAŠ:

  • Komplexné záručné krytie až do 12 rokov alebo do 80 000 km
  • Rozsiahla ochrana nákladov na opravu
  • Alikvotná refundácia poistného v prípade totálnej škody alebo krádeže
  • Celoeurópska platnosť
  • Zvýšenie hodnoty pri ďalšom predaji, pretože predĺženie záruky zostáva v platnosti aj pri predaji motocykla
  • Spracovanie u Tvojho autorizovaného predajcu KTM bez zbytočnej byrokracie
  • Tvoj záručný pas preukazuje nárok na záruku a na pravidelnú dielenskú starostlivosť o Tvoj motocykel. 
  • Tvoja zákaznícka karta Ti pri uplatňovaní záruky ponúka rýchlu pomoc v celej Európe

  Všetky informácie nájdeš v priečinku Extended Warranty:

  Download now

  * Podľa podrobných podmienok poisťovne CG Car Garantie Versicherungs AG.