• MOBILITY SERVICE

 • TAVO MOBILUMAS MUMS YRA SVARBIAUSIAS DALYKAS

  12 MĖNESIŲ NEMOKAMA PASLAUGA MOBILITY SERVICE PERKANT IR PRIŽIŪRINT NAUJĄ KELIŲ TRANSPORTO PRIEMONĘ.

   

  Su visą gaminio eksploatavimo laikotarpį teikiama* KTM paslauga Mobility Service galėsi saugiai keliauti 12 mėnesių, ir visa tai – nemokamai. Kiekvieną kartą atlikus techninę priežiūrą pas savo KTM įgaliotąjį prekybos atstovą, visą gaminio eksploatavimo laikotarpį tavo nemokama paslauga Mobility Service pratęsiama kaskart iki kito apsilankymo techninės priežiūros centre, bet ne ilgiau kaip 12 mėnesių! Plataus ir profesionalaus pagalbos tinklo dėka staigūs gedimai daugiau nebekels galvos skausmo – KTM pagalbos centras veikia visoje Europoje 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Jis tau padės bet kuriuo metu būti READY TO RACE. Daugiau informacijos gausi susisiekęs su savo KTM įgaliotuoju prekybos atstovu.

  TAI – TIK KAI KURIE IŠ TAU SUTEIKIAMŲ PRIVALUMŲ

  • 24/7 karštosios linijos paslauga
  • Remontas vietoje arba
  • Nuvilkimas
  • Apgyvendinimas
  • Pakaitinė transporto priemonė
  • Kelionės tęsimas

  VISUOMET PADĖSIME TAU NESUSTOTI...

  ĮVYKUS INCIDENTUI, PRIEŠ IMDAMASIS VEIKSMŲ PIRMIAUSIAI PASKAMBINK KTM PAGALBOS CENTRO KARŠTĄJA LINIJA!

  Įsidėmėk, kad apmokamos tik tos paslaugos, kurios suderintos su KTM pagalbos centru!

   

  PASLAUGOS NUMERIAI:
  TARPTAUTINĖ: +370 52053890

  Jei motociklą pirkai ne savo gimtojoje šalyje, tai galioja kilmės šalies informacija.

  MOBILUMO UŽTIKRINIMO PASLAUGA GALIOJA MOTOCIKLAMS, ĮSIGYTIEMS ARBA PRIŽIŪRIMIEMS ŠIOSE ŠALYSE: Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Estijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Vokietijoje.

  Visą informaciją rasi KTM Mobility Service lankstinuke:

  Download PDF

  * Visą gaminio eksploatavimo laikotarpį reiškia ne daugiau kaip 60 000 km arba 8 metus (atsižvelgiant į tai, kuri vertė anksčiau pasiekiama) 1 cilindro modeliams ir ne daugiau kaip 80 000 km arba 8 metus (atsižvelgiant į tai, kuri vertė anksčiau pasiekiama) 2 cilindrų modeliams.