• Mobility Service

  SINU MOBIILSUS ON MEIE JAOKS ESMATÄHTIS

  12 KUU PIKKUNE TASUTA MOBILITY SERVICE IGALE UUENA OSTETUD SÕIDUKILE JA KASUTUSES OLEVA SÕIDUKI HOOLDUS. 

   

  KTM-i eluaegse* Mobility Service'iga oled 12 kuud kindlalt teel – teenus on tasuta. Iga hooldusega, mis on tehtud KTM-i volitatud esindaja juures, pikeneb tasuta eluaegne Mobility Service kuni järgmise hoolduseni või maksimaalselt 12 kuu võrra! Tiheda ja professionaalse abivõrgustiku abil lahenevad rikked suurema vaevata – KTM Assistance Center on sinu jaoks olemas kogu Euroopas 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, 365 päeva aastas. Sellega oled alati READY TO RACE. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima KTM-i volitatud esindusega.

  Mõned eelised sinu jaoks

  • 24/7 abiliin
  • kohapeal remontimine või
  • pukseerimine
  • majutus
  • asendussõiduk
  • reisi jätkamine

  MEIEGA ISTUD ALATI KINDLALT SADULAS...

  ENNE, KUI MIDAGI ETTE VÕTAD, HELISTA RIKKE KORRAL KTM-I ABIKESKUSE ABILIINILE!

  Pane tähele, et tasutakse ainult nende teenuste eest, mis on KTM-i abikeskuse poolt heaks kiidetud!

  TEENINDUSE NUMBRID:
  VÄLISRIIKIDES: +3726979184

  Kui sa ei ostnud mootorratast oma koduriigist, kehtib päritoluriigi kohta käiv teave.

  HEA TEADA
  Tasutakse ainult nende teenuste eest, mis on KTM-i abikeskuse poolt heaks kiidetud. Helista mis tahes rikke korral abiliinile!

  MOBIILSUSTEENUS KEHTIB MOOTORRATASTELE, MIS ON OSTETUD JÄRGMISTEST RIIKIDEST VÕI MIDA ON NENDES RIIKIDES HOOLDATUD: Austria, Belgia, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits

  KEHTIVUSALA
  Rikked, mis leiavad aset ühes nimetatud riikidest**.

  ÜLEVAADE OLULISTEST FAKTIDEST
  KOOSTÖÖPARTNERID
  KTM ja ARC Europe

  KINDLUSTATUD MOOTORRATTAD
  KTM-i mootorrattad, millel on 24 kuu pikkune tootjagarantii ja mis on lubatud tavaliikluses kasutamiseks.

  SOODUSTATUD ISIK
  Omanik või juht ja kaasreisija

  TEENUSE ULATUS
  Kogu Euroopat kattev tihe teenuseosutajate võrgustik ja ööpäevaringselt töötav abitelefon. Teenus korraldatakse pärast ratta kerenumbri (VIN) kontrollimist KTM-i abikeskuses, kuna mobiilsusteenus kehtib konkreetsele mootorrattale.

  TEENUSED
  TEENUSEGA KAETUD JUHTUMID
  Rikked, vandalism, vargus, varguse katse**** ja põleng.

  KOHAPEAL REMONTIMINE
  Kui mootorrattaga ei saa sõitu alustada või jätkata ning probleemi ei ole võimalik kohapeal lahendada, korraldab KTM-i abikeskus remondi kohapeal.

  PUKSEERIMINE
  Kui mootorrattaga ei saa teekonda alustada või jätkata ja probleemi ei ole võimalik kohapeal lahendada, korraldab KTM-i abikeskus pukseerimise lähimasse KTM-i volitatud esindusse (või koduesindusse, kui see on kuni 50 km kaugusel).

  HOIUSTAMINE
  Rikke korral kuni 2 nädalaks enne mootorratta tagastamist omanikule / omanikupoolset vastuvõtmist / utiliseerimist.

  VARUOSAD
  Välisriigis tekkiva rikke puhul korraldab KTM-i abikeskus vajaduse korral varuosade saatmise KTM-i volitatud esindusse. Teenus hõlmab saatmiskulusid, kuid mitte varuosade maksumust.

  UTILISEERIMINE VÄLISRIIGIS
  Vandalismi-, põlengu-, varguse või varguse katse järel korraldatakse mootorratta utiliseerimine, kui mootorratas on saanud pöördumatuid kahjustusi. Teenus hõlmab transporti jäätmekäitluskohta, kuid mitte tollimakse ja ekspertiisikulusid.

  MAJUTUS
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast KTM-i volitatud esindusse pukseerimist samal päeval remontida ja rike ilmnes volitatud juhi elukohast rohkem kui 50 km kaugusel, hõlmab teenus kuni 2 inimese majutuskulusid kuni 4 ööks 3 tärni hotellis koos hommikusöögiga.

  VÕTMEABI
  Kaotatud/varastatud/purunenud võtme puhul korraldatakse varuvõtme saatmine juhile (teenus hõlmab saatmiskulu) või KTM-i volitatud esindusse, kui see on parim lahendus.

  ALATI KINDLALT SADULAS
  SÕIDUKULUD
  Vajaduse korral hüvitatakse kuni 77 eurot rikke kohta (sh käibemaks) transportimiseks KTM-i volitatud esinduse, autorendiettevõtte, hotelli, raudteejaama, lennujaama jne vahel.

  ASENDUSSÕIDUK
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast KTM-i volitatud esindusse pukseerimist samal päeval remontida, korraldab KTM-i abikeskus ilma läbisõidutasuta standardkindlustusega rendiauto (max kategooria B „Economy”) kuni remonttööde lõpetamiseni, aga mitte rohkem kui 4 tööpäevaks.*****

  REISI JÄTKAMINE
  KTM-i abikeskus katab (max 2 inimese) reisikulud rikke tekkekohast reisi sihtkohta või volitatud juhi elukohta. Soovitatavad transpordiviisid:

  • takso, kui sihtkohta on vähem kui 50 km
  • 1. klassi pilet rongis, kui sihtkohta on 50 kuni 1000 km
  • turistiklassi lennukipilet, kui sihtkohta on rohkem kui 1000 km

  TRANSPORDITEENUS
  REMONDITUD MOOTORRATTA TRANSPORT
  Remonditud mootorrattale KTM-i volitatud esindusse järeletulemisega kaasnevad kulud (transpordivahendid on samad nagu ülal nimetatud) hüvitab KTM-i abikeskus. Kui juhil ei ole võimalik mootorrattale järele tulla, kaetakse mootorratta juhi koju transportimise kulud. Siinkohal hüvitab KTM-i abikeskus ainult kulud, mis oleksid tekkinud juhi sõltumatust reisimisest sõidukile järeletulemise korral. Ülejäänud osa peab juht ise tasuma. Tellimisel korraldab KTM-i abikeskus transpordi juhi valitud transpordifirma või kullerteenuse poolt, mille tellib juht ise ja ka tasub selle eest ise. Seejärel hüvitab KTM-i abikeskus osa kuludest ülalkirjeldatud tingimustel. Seda teenust osutatakse vaid järgmiste juhtumite puhul:

  • rikked, vandalism, põleng (nii koduriigis kui ka välisriigis)
  • varguse katse (ainult välisriigis)

  REMONTIMATA MOOTORRATTA TRANSPORT
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast KTM-i volitatud esindusse pukseerimist 4 tööpäeva jooksul remontida, siis transporditakse mootorratas pärast KTM-i abikeskuse hinnangut KTM-i volitatud esindusse juhi elukohas (mitu transpordiviisi). Seda teenust osutatakse vaid järgmiste juhtumite puhul:

  • rikked, vandalism, põleng (nii koduriigis kui ka välisriigis)
  • varguse katse (ainult välisriigis)

  Kogu teabe leiad asukohast KTM Mobility Service Folder:

  Download PDF

  * Eluaegne tähendab ühesilindrilistel mudelitel maksimaalselt 60 000 km või 8 aastat olenevalt sellest, kumb täitub varem, ja kahesilindrilistel mudelitel maksimaalselt 80 000 km või 8 aastat olenevalt sellest, kumb täitub varem.

  ** ALB, AND, AUT, BEL, BGR, HRV, CYP, CZE, DNK (k.a Fääri saared), EST, FIN, FRA (Euroopa territoorium, k.a Réunion), FYROM, DEU, GRC, HUN, ISL, IRL, ITA, SMR, VAT, LVA, LTU, LUX, MLT, MCO, NLD, NOR, POL, PRT, ROU, SRB, RUS, MNE, Kosovo, SVK, SVN, ESP, SWE, CHE, LIE, TUR ja GBR (Euroopa piirkond koos Gibraltari ja Kanalisaartega).

  *** Ühesilindrilise sõiduki puhul max 60 000 km või 8 aastat (olenevalt sellest, kumb täitub varem); kahesilindrilise sõiduki puhul max 80 000 km või 8 aastat (olenevalt sellest, kumb täitub varem)
  **** Vargus või varguse katse on kaetud, kui rike leiab aset välisriigis
  **** Kohalduvad autorendiettevõtte üldised teenusetingimused