KTM 2020 Street Power Deals 

KTM Power Deals Street 1200x1200 (1_1) Key Visual

Pracuj viac s plynom a menej so svojou peňaženkou, ušetri až 1500 € !

Cesty a destinácie sú opäť dostupné a KTM ťa chce vyzbrojiť svojim najlepším materiálom, aby si okorenil svoje motocyklové zážitky. Krásne nové stroje na KTM predajniach sú teraz dosiahnuteľnejšie viac, než kedykoľvek predtým vďaka letnej akcii Power Deals.

Samozrejme, úspory si môžeš odložiť, ale široká ponuka KTM PowerParts a nekompromisného KTM PowerWear ťa láka vložiť ich do personalizácie tvojej novej motorky alebo skvelej výstroje.

Táto ponuka platí iba u participujúcich predajcov KTM do 31. 12. 2020, alebo do vypredania zásob. Zarezervuj si testovaciu jazdu alebo nájdi najbližšieho predajcu online. Ohľadom osobnej návštevy alebo dostupnosti modelov je vhodné kontaktovať predajcu vopred.

 

powerdeal-sk-09

powerdeal-sk-08

powerdeal-sk-07

powerdeal-sk-06

powerdeal-sk-05

powerdeal-sk-04

powerdeal-sk-03

powerdeal-sk-02

powerdeal-sk-01

Uvádzané spotreby sa vzťahujú na jazdné vlastnosti motocyklov v čase výroby.

Zobrazené motocykle sa môžu odlišovať od sériových modelov vo vybraných detailoch alebo v príplatkovej výbave. Všetky informácie týkajúce sa rozsahu dodávky, vzhľadu, služieb, rozmerov a hmotností sú nezáväzné a špecifikované s výhradou, že sa môžu vyskytnúť chyby, napríklad pri tlači, nastavení a/alebo písaní; tieto informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Technické špecifikácie modelov môžu byť odlišné v závislosti na krajine. 

NÁJDI PREDAJCU

NÁJDI PREDAJCU