• atlikušais laiks 00:00:00:00

  Esi pacietīgs

  Sasprindzini savus radošos muskuļus

  Radi savu DUKE konkurss

 •    ENTER NOW

  Design Your DUKE Contest

  Flex your creative muscles

  Flex your creative muscles

  Design Your DUKE Contest

  Radi savu DUKE konkurss

  Parādi pasaulei savu DUKENESS, piedaloties RADI SAVU DUKE konkursā! Šī ir Tava iespēja pārrakstīt noteikumus ar 100% oriģinālu dizainu, ko pats esi radījis! Labākais? Tu varēsi aplūkot gala rezultātu uz metāla, pateicoties Vectary 3D Studio!

  Leņem savu vietu uz DUKE DIZAINERIS augstāka pjedestāla pakāpiena! Ko Tu vēl gaidi? Paķer pildspalvu, planšeti, klēpjdatoru vai viedtālruni un sāc radīt savu vienreizējo DUKE. 

  Mēs zinām cik svarīgi Tev, kā DUKE braucējam, ir izcelties no pūļa. Tādēļ mēs Tev dodam iespēju radīt savu unikālo KTM DUKE un redzēt to dzīvē. 

  Ko Tu iegūsi? Kā uzvarētājs, Tu iegūsi jaunu KTM DUKE un kopā ar konkursa vadītāju - Roku Bagorosu, Jūs kopīgi uzklāsiet Tevis radītā dizaina uzlīmju komplektu uz motocikla. Pēc tam, Jūs abi motocikla mugurā dosieties ielās. Viss šis vidē, kas liks Tavām oranžajām asinīm vārīties: DUKE ģimenes mājvietā - Matighofenā, Austrijā. 

  Piedalies tagad!

  Piedalies konkursā un tiec

  pie iespējas laimēt jaunu KTM

  4 vienkārši soļi, lai piedalītos

   
  1. Lejupielādē dizaina veidni
  2. Izmanto šablonus, lai radītu savu – READY TO RACE – KTM DUKE dizainu
  3. Izmanto zemāk esošo Vectary 3D Studio, lai augšupielādētu un aplūkotu savu dizainu uz 2D KTM DUKE modeļa
  4. Lejupielādē un dalies ar savu DUKE dizainu Instagram, izmantojot mirkļbirku #DESIGNYOURDUKECONTEST

  Konkursa noteikumi

   
  1. Tu vari izmantot vairākus sava dizaina attēlus no dažādiem leņķiem vienā pieteikumā
  2. Tu vari augšupielādēt neierobežotu skaita dizainus
  3. Esi pacietīgs: ar uzvarētāju sazināsies personīgi lidz 21. jūlijam 2022. gadā
  4. Tev nav atļauts izmantot reģistrētu preču zīmju logo (izņemot KTM logo) savā dizainā
  5. Tev ir jāizmanto Vectary 3D Studio aplikācija zemāk, lai atveidotu savu attēlu 3D
  6. Par pieteikumu tiek uzskatīts tikai viens dizains katrā ierakstā

  Seko mirkļbirkai, lai iedvesmotos

  #DESIGNYOURDUKECONTEST

   

   

  augšupielādētu un aplūkotu savu dizainu

  Liec savam individuālajam KTM DUKE dizainam atdzīvoties. Kā tas strādā? Vienkārši augšupielādē savu dizainu Vectary 3D Studio aplikācijā, izvēlies fona attēlu, rotē un aplūko savu rezultātu no dažādiem leņķiem un eksportē attēlu. Lai piedalītos konkursā, seko konkursa noteikumiem (minēti augstāk) un publicē savu dizainu Instagram profilā, izmantojot mirkļbirku #DESIGNYOURDUKECONTEST.

  Nepieciešama palīdzība, izmantojot Vectary 3D Studio aplikāciju? Aplūko pamācības video, spiežot uz zemāk esošās pogas.

  See the KTM 390 DUKE in Augmented Reality!

  Point your camera at the QR code. Tap the banner that appears on your screen.

  See the KTM 890 DUKE in Augmented Reality!

  Point your camera at the QR code. Tap the banner that appears on your screen.

  Rok Bagoros

  KTM Factory kaskadieris un DUKE vēstnieks Roks Bagaro;ss vada oficiālo KTM “Radi savu DUKE” konkursu. Zināms ar saviem triku šoviem, YouTube video un unikāliem motocikliem, viņš lieliski piestāv šai kampaņai. Esot radošam, viņš nešaubījās pievienoties izaicinājumam un jau ir radījis pāris dizainus, lai iedvesmotu citus dalībniekus. Vēlies uzzināt vai Tu vari laimēt? Izaicini sevi un piedalies mūsu konkursā!

  VECTARY 3D STUDIO

  Vectary, ko 2014. gadā dibināja Maikls Kors (CEO) un Pavols Soviss (CTO), ir dizaina platforma, kuras mērķis ir padarīt 3D satura izveidi pieejamu visiem. Tā ir vienīgā uz pārlūkprogrammu balstītā platforma, kas ļauj izveidot 3D dizaina saturu un paplašinātās realitātes (AR) pieredzi, ko var kopīgot tīmeklī un lielākajā daļā mobilo ierīču. Vectary for Business komanda nodrošina arī pielāgotus 3D un AR risinājumus, kas pielāgoti zīmoliem un aģentūrām. 

   

   

   

   

  NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI | TIEŠSAISTES KONKURSS

  Radi savu DUKE konkurss

  Konkursa organizators ir KTM Sportmotorcycle GmbH. Stallhofnerstraße 3, 5230 Mattighofen (turpmāk tekstā "KTM"). Vairāk informācijas par KTM atrodama vietnē www.ktm.com. Piedalīties var jebkura fiziska persona, kas dzīvo Eiropā un ir vismaz 18 gadus veca ("dalībnieki"). Organizatora direktori un viņu ģimenes tiek izslēgti no dalības. Lai piedalītos, nav nepieciešama organizatora preču/pakalpojumu iegāde, izņemot derīgu un vismaz uz konkursa norises laiku publisku Instagram kontu un piekļuvi internetam. Piedaloties konkursā, dalībnieki apliecina, ka piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem.

   
  PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI

  Dalībnieki, kuru personas dati neatbilst patiesībai, tiks izslēgti no dalības. Tāpat tiks izslēgti dalībnieki, kuri mēģina manipulēt vai mēģina manipulēt ar dalības procesu un/vai konkursu un/vai citādi pārkāpj dalības noteikumus un nosacījumus. Izslēgšanu var veikt arī retrospektīvi, un jebkuru šajā gadījumā jau piešķirto balvu var atgūt.

   
  KONKURSA ĪSTENOŠANA, BALVAS PAZIŅOŠANA

  Veiksmīgai dalībai konkursā un iespējai laimēt ir nepieciešams ievietot fotoattēlu savā Instagram profilā, kā arī izmantot šo tēmturi: #DESIGNYOURDUKECONTEST. Konkurss noslēgsies 2022. gada 21. jūnijā. Uzvarētāju izvēlēsies KTM žūrija un Roks Bagorošs, un tas tiks paziņots 21.7.2022. Ja tiks izpildīti iepriekš minētie nosacījumi, uzvarētājs tiks informēts tiešā Instagram ziņojumā no profila @ktm_official. Balva tiks piešķirta tikai tad, ja uzvarētājs pieņems paziņojumu par laimestu trīs kalendāro dienu laikā pēc tam, kad KTM ir nosūtījis paziņojumu. Ja šajā periodā uzvarētājs balvu nepieņems, tiks izvēlēts jauns uzvarētājs, pamatojoties uz iepriekš minētajiem noteicošajiem kritērijiem.

   
  BALVA
  • 1 KTM DUKE 2022*,
  • a suzlīmju komplekts uzvarētāja dizainā, kā arī motocikla nodošana un uzlīmju uzlikšana KTM Motohall Matighofenā, Austrijā**
  • un 500 EUR vaučeris priekš KTM PowerParts

  Skaidras naudas apmaksa vai balvu maiņa nav iespējama.

  KTM nav atbildīgs par iespējamām nacionālajām fiskālajām vai citām sekām nodevu veidā saistībā ar balvas saņemšanu. Šādas nodevas vai nodokļi attiecas tikai uz attiecībām starp uzvarētāju un viņa valsts fiskālajām un nodokļu iestādēm.

   

  KONKURSA PRIEKŠLAICĪGA IZBEIGŠANA UN IZMAIŅAS

  KTM patur tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma izbeigt vai mainīt konkursa informāciju, ja tehnisku vai citu iemeslu dēļ nevar garantēt pareizu konkursa norisi vai, ja šķiet, ka tiek traucēts konkursa godīgums. Pretenzijas dalībniekiem no tā nerodas.

   
  PERSONĪBAS TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ VIDEO UN FOTO KRĪVI

  Dalībnieks piekrīt, ka viņa dizains un publiskais ieraksts tiks publicēti konkursa nolūkos, to var publicēt KTM vai KTM pasūtīts partneris reklāmas nolūkos. Jo īpaši šī atļauja ietver publicēšanu KTM vietnēs un Instagram profilos. Uzvarētājs piekrīt, ka viņa uzlīmju komplektu ražos KTM un uzliks uz motocikla KTM Motohall, Mattighofen, AUSTRIJA, šī uzlīmēšana tiks veikta publiski, piedaloties filmēšanas grupai. Šo piekrišanu var atsaukt rakstveidā jebkurā laikā. Šāda atsaukšana attiecas uz visām turpmākajām publikācijām, bet ne uz iepriekšējām.

   
  KTM ATBILDĪBA

  KTM atbild tikai par nodomu un rupju neuzmanību. Tas neattiecas uz būtisku līgumsaistību pārkāpumu nolaidības gadījumā. Tie ir pienākumi, kas ir būtiski konkursa veikšanai, jo tie ir tie, kas tos nodrošina, un tāpēc dalībnieks var paļauties uz to izpildi. Šajā gadījumā KTM atbildība par parastu nolaidību aprobežojas ar tipisku un paredzamu kaitējumu. Uz bojājumiem, kas radušies dzīvības, ķermeņa vai veselības ievainojuma rezultātā, atbildības ierobežojums neattiecas.

   

  DATU IZMANTOŠANA

  Dalībnieku personiskā informācija tiks izmantota tikai sacensību nolūkos, kā aprakstīts šajos dalības nosacījumos. Atbildīgā puse GDPR izpratnē ir augstāk minētā konkursa organizators. Piedaloties konkursā, dalībnieks piešķir organizatoram neekskluzīvas, teritoriāli neierobežotas tiesības bez atlīdzības pavairot ierakstus organizatora mājaslapā un sociālo mediju platformās arī pēc konkursa beigām. Šo piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt rakstveidā, nosūtot e-pastu uz adresi privacy@piererindustrie.at. Šāda atsaukšana attiecas uz visām turpmākajām publikācijām, bet ne uz iepriekšējām. Organizators piekrīt rūpīgi pārvaldīt datus, kas iegūti saistībā ar sacensību norisi. Datu apstrāde un izpaušana tiek veikta, pamatojoties uz GDPR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.

  Organizators neatbild par bojājumiem, kas radušies kļūdu, datu pārraides kavējumu un/vai pārtraukumu, tehnisko kļūdu, nepareiza un/vai nepilnīga satura, kā arī vīrusu izraisītu datu zudumu vai dzēšanas rezultātā. Izslēgšana no konkursa, priekšlaicīga pārtraukšana, atbildība: Organizators patur tiesības diskvalificēt dalībniekus, kuri manipulē ar sacensībām un/vai pārkāpj noteikumus un nosacījumus vai labos tikumus un/vai citādi nepienācīgi cenšas uzvarēt konkursā un diskvalificēt konkursu bez brīdinājuma, vai izņemt savus laimestus bez brīdinājuma un nepieciešamības gadījumā tos atsaukt. Šo konkursu nekādā veidā nesponsorē, neapstiprina vai neadministrē Instagram vai tas nav saistīts ar to. Dalībnieks savu informāciju dara pieejamu organizatoram, un Instagram neuzņemas nekādu atbildību par šī konkursa sastāvdaļām. Organizators neuzņemas atbildību pret uzvarētāju par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies no Konkursa, datu apstrādes un balvas vai saistībā ar to. Uz visu konkursu attiecas Austrijas tiesību akti, izņemot tiesību aktu kolīzijas noteikumus. Ja kāds no šiem noteikumiem kļūst vai kļūst pilnīgi vai daļēji nederīgs, tad pārējo noteikumu spēkā esamība paliek nemainīga. Tiesības vērsties tiesā ir izslēgtas.

  **KTM DUKE 125, 390, 890, 890R, atkarībā no uzvarētāja vadītāja apliecības

  **ceļojumu, izmitināšanu un piegādes/transfēra izmaksas ir jāapmaksā uzvarētājam, un KTM tos nesedz