• 358663_KTM Naked Model Range_ Action

  BECOME THE BEGINNER WINNER

  AUTOSKOLAS MOTOCIKLI

 • AUTOSKOLAS MOTOCIKLI 2021

  BKĻŪSTI PAR IESĀCĒJU UZVARĒTĀJU

  KTM mācību skola – mācību autoskolas īpašnieks vai motociklu instruktors – piedāvā virkni pievilcīgu piedāvājumu ar mūsu jaunajiem, ar EURO 5 saderīgajiem KTM treniņu, braukšanas testa un atbalsta transportlīdzekļiem.

  Mūsu DUKE modeļi (īpaši KTM 125 DUKE un KTM 390 DUKE) ir ārkārtīgi populāri visā pasaulē gan iesācēju, gan to vidū, kas nolēmuši atkal kāpt uz sava motocikla. Tipiskā KTM stilā aprīkojums un dizains ir izcili pat vismazākajā darba tilpuma klasē; šajos transportlīdzekļos ir apvienota drošība un braukšanas prieks katrā nodarbībā, pateicoties TFT displejam, virknei iespējamo braukšanas režīmu, standarta ABS un vēl vairākām drošības funkcijām.

  Jaunais KTM 890 DUKE tagad aizstāj daudz izmēģināto un testēto KTM 790 DUKE. Pateicoties vairākām papildu drošības funkcijām, šis divu cilindru modelis – pieejams arī kā A2 variants – ir daudzpusīgs pavadonis visaugstākajām jūsu vadītāja apliecību kategorijām.

  Mūsu visaptverošo KTM izplatītāju tīklu varat atrast vietnē KTM.COM Vietējais servisa un tirdzniecības partneris labprāt sniegs jums padomus par mūsu transportlīdzekļiem, kā arī par iespējamām līzinga iespējām.

  Novēlam drošu un veiksmīgu 2021. gada sezonu jums un jūsu mācāmajiem braucējiem!

  Jūsu KTM komanda

  KTM 390 DUKE 2021

  BECOME THE BEGINNER WINNER

  AUTOSKOLAS MOTOCIKLI

  DOWNLOAD BROCHURE
  KTM 125 DUKE 2021

  KTM 125 DUKE 2021

  Ir noteikts iemesls, kāpēc KTM 125 DUKE ir viens no pasaules populārākajiem motocikliem iesācējiem. Komplektā ar TFT displeju un priekšējiem LED lukturiem standarta aprīkojumā 4-taktu viena cilindra motocikls ir viens no vadošajiem savā klasē ar zemu degvielas patēriņu, lai jūsu apmācāmie varētu braukt ilgāk.

  A1 apstiprināts, A1 mācību transportlīdzeklis, A1 testa transportlīdzeklis

  KTM 390 DUKE 2021

  KTM 390 DUKE 2021

  Šis motocikls ir viegls kā spalviņa un aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām. KTM 390 DUKE dzinējs nodrošina lielisku uzrāvienu, bet tajā pašā laikā īpaši labas manieres ikdienas lietošanā – ar 44 zirgspēkiem tā ir viena no jaudīgākajām un efektīvākajām izvēlēm A2 motobraucējiem.

  A2 apstiprināts, A2 mācību transportlīdzeklis, A2 testa transportlīdzeklis

  KTM 890 DUKE 2021

  KTM 890 DUKE 2021

  Jaunā KTM 890 DUKE paralēlais 889 kubikcentimetru divcilindru dzinējs nodrošina papildu jaudu un griezes momentu salīdzinājumā ar populāro KTM 790 DUKE, un tas ir pieejams arī kā A2 (KTM 890 DUKE L) variants. Braukšanas režīmi, kā arī papildu programmatūras uzlabojumi nodrošina, ka mācāmie braucēji var likt lietā visas KTM unikālās un savas klases vadošās drošības funkcijas.

  Pieejama A2 versija, A2 mācību transportlīdzeklis, A, A2 testa transportlīdzeklis (jauda ierobežota līdz 35 kW)