• likęs laikas 00:00:00:00

  Būkite kantrūs

  Pasitelk savo vaizduotę

  Konkursas Susikurk savo DUKE

 •    ENTER NOW

  Design Your DUKE Contest

  Flex your creative muscles

  Flex your creative muscles

  Design Your DUKE Contest

  Konkursas Susikurk savo DUKE

  Parodyk pasauliui savo DUKE viziją dalyvaudamas SUSIKURK SAVO DUKE konkurse! Tai - tavo proga perrašyti istoriją su 100% unikaliu asmeniniu dizainu! O geriausia dalis yra ta, kad dėka Vectary 3D studio jis gali papuošti tikrą motociklą!

  Užsitarnauk savo vietą podiume, šalia geriausių DUKE DIZAINERIŲ! Taigi, ko tu dar lauki? Griebk pieštuką, planšetę, telefoną ar tiesiog įsijunk kompiuterį ir pradėk kurti savo neprilygstamą DUKE. 

  Mes puikiai žinome, jog tau, kaip DUKE vairuotoju, labai svarbu išsiskirti iš minios. Štai kodėl duodame tau galimybę susikurti asmeninį ir visiškai unikalų KTM DUKE dizainą ir pamatyti jį gyvai, ant naujojo motociklo. 

  Kas tau už tai? Kaip konkurso nugalėtojas, gausi naują KTM DUKE ir kartu su konkurso kuratoriumi Rok Bagoros ant jo uždėsi savo asmeninį dizainą. Iškart po to, kai motociklas bus paruoštas nuotykiams, kartu su Rok išlėksite išbandyti motociklo ir apsukti kelių garbės ratų, kurie tikrai užkaitins tavo oranžinį kraują! O visa tai vyks DUKE gimtajame mieste - Mattighofen. 

  Dalyvauk dabar!

  Dalyvauk konkurse ir

  laimėk naują KTM

  4 žingsniai, kuriuos reikia atlikti norint dalyvauti konkurse

   
  1. Atsisiųsk mūsų sukurtą šabloną
  2. Panaudok gautus dizaino šablonus ir susikurk savo Ready to race - KTM Duke unikalų dizainą
  3. Įkelk savo sukurtą dizainą į Vectary 3D Studio programą ir pamatyk jį ant 3D KTM Duke modelio
  4. Išsisaugok gautą rezultatą ir pasidalink savo unikaliu DUKE  dizainu Instagram paskyroje su grotažyme #DESIGNYOURDUKECONTEST

  Konkurso taisyklės

   
  1. Gali įkelti kelias savo sukurto dizaino nuotraukas iš skirtingų kampų
  2. Gali kelti tiek dizainų, kiek tik sugebėsi sukurti
  3. Būkite kantrūs: su nugalėtoju susisieksime asmeniškai iki 2022 m. liepos 21 d.
  4. Negalima dėti žinomų, turinčių autorines teises, prekinių ženklų logotipų ant savo dizaino, išskyrus KTM logotipą
  5. Kad gautum baigtinį dizaino variantą, kurį kelsi į savo Instagram paskyrą, turi naudotis Vectary 3D programa
  6. Vienas dizainas - viena paraiška konkursui. Kuo daugiau skirtingų dizainų įkelsi, tuo didesni tavo šansai laimėti

  Grotažymės

  #DESIGNYOURDUKECONTEST

  pagalba gali susirasti kitų susikurtus dizainus įkvėpimui

   

   

  Įkelk savo sukurtą dizainą ir pamatyk

  Pamatyk savo dizainą ant KTM DUKE 3D formatu. Kaip tai veikia? Tiesiog įkelk sukurtą dizainą į Vectary 3D Studio programą, pasirink foną ir viskas - gali įvertinti savo kūrinį sukdamas motociklą 360 lapsnių kampu. Išsirink patinkantį kampą ir parsisiųsk nuotrauką. Norėdamas dalyvauti konkurse - laikykis aukščiau nurodytomis taisyklėmis ir pasidalink #DESIGNYOURDUKECONTEST.

  Reikia pagalbos naudojanti Vectary 3D Studio programa? Spausk nuorodą apačioje, kurioje rasi mokomąjį filmuką.

  See the KTM 390 DUKE in Augmented Reality!

  Point your camera at the QR code. Tap the banner that appears on your screen.

  See the KTM 890 DUKE in Augmented Reality!

  Point your camera at the QR code. Tap the banner that appears on your screen.

  Rok Bagoros

  Konkurso "Susikurk savo DUKE" kuratorius -  KTM Factory moto akrobatas ir oficialus DUKE ambasadorius Rok Bagoroš. Jis puikiai žinomas dėl savo nuostabių triukų, Youtube platformoje kuriamų filmukų bei savo sukurtų unikalių motociklų dizainų, štai todėl jis ir buvo pasirinktas šio konkurso kuratoriumi. Su džiaugsmu prisijungęs prie šio konkurso, Rok Bagoroš dar kartą parodė savo kūrybiškumą ir sukūrė kelis dizainus būsimiems dalyviams įkvėpti. Nori pabandyti ir tu? Priimk šį iššūkį ir registruokis dabar!

  VECTARY 3D STUDIO

  Vectary -visiems prieinama 3D dizaino kūrimo programa, kurią 2014 įkūrė Michal Koor (CEO) ir Pavol Sovis (CTO). Tai yra vienintelė internetinė platforma, kuri suteikia galimybę įgyventinti 3D dizainus ir kurti virtualios realybės turinį, kuriuo galima dalintis internetinėje erdvėje ir daugumoje mobiliųjų įrenginių. Vectary for Business komanda taip pat teikia pagal užsakymą sukurtus 3D ir VR sprendimus, pritaikytus įvairiems prekių ženklams bei agentūroms. 

   

   

   

   

  TERMINAI IR SĄLYGOS  KONKURSAS INTERNETU

  Konkursas Susikurk savo DUKE

  Konkursą organizuoja KTM Sportmotorcycle GmbH, Stallhofnerstraße 3, 5230 Mattighofen (hereinafter "KTM"). Daugiau informacijos apie KTM galite rasti at www.ktm.com. Dalyvauti gali bet kuris fizinis asmuo, gyvenantis Europoje ir sulaukęs 18 metų amžiaus. Organizatoriai bei jų šeimos nariai nedalyvauti negali. Norint dalyvauti, nereikia įsigyti organizatoriaus prekių/paslaugų. Reikia turėti: galiojančią ir bent konkurso metu viešą Instagram paskyrą, bei interneto prieigą. Dalyvaudami konkurse dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis sąlygomis.

   
  DALYVAVIMO TAISYKLĖS

  Dalyviai, kurių asmens duomenys neatitinka tikrovės, bus pašalinti iš konkurso. Taip pat į konkursą neįtraukiami dalyviai, kurie bando manipuliuoti ar bando manipuliuoti dalyvavimo procesu ir/ar konkursu ir/ar kitaip pažeidžia dalyvavimo sąlygas. Dalyvio pašalinimas iš konkurso taip pat gali būti atliktas atgaline data ir bet koks šiuo atveju jau suteiktas prizas gali būti susigrąžintas.

   
  KONKURSO EIGA IR NUGALĖTOJO PASKELBIMAS

  Norint užsiregistruoti konkurse bei gauti galimybę laimėti, privaloma pasidalinti sukurto dizaino nuotrauka savo Instagram paskyroje, naudojant grotažymę: #DESIGNYOURDUKECONTEST. Konkurso pabaiga: 2022m. birželio 21d. Nugalėtojas bus išrinktas KTM teisėjų bei Rok Bagoroš pagalba ir bus paskelbtas 2022m. liepos 21d. Jei bus įvykdytos visos aukščiau minėtos sąlygos, laimėtojas bus informuotas @ktm_official tiesiogine žinute Instagram profilyje. Prizas bus įteiktas tik tuo atveju, jei laimėtojas atsakys į gautą pranešimą apie laimėjimą per tris kalendorines dienas nuo KTM išsiuntimo. Jei konkurso nugalėtojas nepareikš valios atsiimti prizą per nurodytą laiką, vadovaujantis aukščiau nurodytomis sąlygomis, bus išrinktas naujas konkurso laimėtojas.

   
  PRIZAS
  • 1 KTM DUKE 2022* motociklas,
  • nugalėtojo sukurto dizaino lipdukų komplektas ir oficiali įteikimo bei lipdukų klijavimo ceremonija KTM Motohall, Mattighofen, AUSTRIJA**
  • bei 500 EUR kuponas KTM PowerParts įsigyti

  Prizo keitimas ar išmokėjimas pinigine verte - negalimas.

  KTM neatsako už galimas nacionalines fiskalines ar kitokias pasekmes, mokesčius, susijusius su prizo gavimu. Tokios rinkliavos ar mokesčiai sieja tik su laimėtoją ir jo šalies mokesčių institucijas.

   

  KONKURSO STABDYMAS IR SĄLYGŲ KEITIMAS

  KTM pasilieka teisę bet kuriuo metu, be įspėjimo, nutraukti konkursą arba pakeisti konkurso sąlygas, jei dėl techninių ar kitų priežasčių negalima užtikrinti tinkamos konkurso vykdymo eigos arba yra įtarimų, kad varžybų sąlygos yra pažeistos. Pretenzijos dalyviams dėl šių priežasčių nekeliamos.

   
  ATSIŲSTŲ AR ĮKELTŲ NUOTRAUKŲ IR FILMUOTOS MEDŽIAGOS AUTORINĖS TEISĖS

  Dalyvis sutinka, kad jo dizainas ir socialinių anketų turinys būtų skelbiami konkurso tikslais, KTM arba KTM užsakyto partnerio reklamos tikslais. Šis leidimas apima dalyvio sukurto turio skelbimą KTM svetainėse ir Instagram profiliuose. Laimėtojas sutinka, kad jo dizaino lipdukų rinkinį pagamintų KTM ir užklijuotų ant motociklo KTM Motohall, Mattighofen, AUSTRIJA, viešoje erdvėje, dalyvaujant filmavimo komandai. Šis sutikimas gali būti bet kada atšauktas raštu. Toks atšaukimas taikomas visoms būsimoms publikacijoms, bet ne ankstesnėms.

   
  KTM ĮSIPAREIGOJIMAI

  KTM atsako tik už tyčinį ir didelį aplaidumą. Tai netaikoma neatsargaus esminės sutartinės prievolės pažeidimo atveju. Šie įsipareigojimai yra būtini organizuojant konkursą ir užtikrins konkurso taisyklių vykdymą. Vadovaujantis šiais įsipareigojimais, KTM atsakomybė už nedidelį aplaidumą apsiriboja tipine ir numatoma žala. Žalai, atsiradusiai dėl kūno sužalojimo, sveikatos sutrikdymo ar pavojaus gyvybei sukėlimo, atsakomybės apribojimas netaikomas.

   

  DUOMENŲ PANAUDOJIMAS

  Dalyvių asmeninė informacija bus naudojama tik konkurso tikslais, kaip nurodyta anksčiau nurodytose konkurso sąlygose. Atsakinga šalis, įskaitant ir  BDAR reikšmes, yra aukščiau nurodyto konkurso organizatorius. Dalyvaudamas konkurse, dalyvis suteikia organizatoriui neišimtinę, teritoriškai neribotą teisę, neatlygintinai įkelti ir dalintis įrašais organizatoriaus svetainėje ir socialinių tinklų platformose, net ir pasibaigus konkursui. Šį sutikimą bet kuriuo metu galima atšaukti parašius el. paštu, adresu: privacy@piererindustrie.at. Toks atšaukimas būtų taikomas tik visoms būsimoms, bet ne anksčiau įkeltoms publikacijoms. Organizatorius įsipareigoja atsakingai tvarkyti gautus duomenis, susijusius su varžybų vykdymu. Duomenų tvarkymas ir atskleidimas grindžiamas BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktu.

  Organizatorius neatsako už žalą, atsiradusią dėl klaidų, duomenų perdavimo vėlavimų ir/ar trikdžių, techninių klaidų, neteisingo ir/ar neišsamaus turinio, taip pat dėl ​​virusų sukelto duomenų praradimo ar ištrynimo. Pašalinimo iš konkurso ir išankstinio konkurso nutraukimo sąlygos ir įsipareigojimai: organizatorius pasilieka teisę diskvalifikuoti dalyvius, kurie klastoja asmeninius duomenis, ir/ar pažeidžia sąlygas ar moralines normas ir/ar bando laimėti konkursą kitais neleistinais būdais. Nurodytais atvejais, konkurso organizatorius gali  diskvalifikuoti dalyvį, nesutikti įteikti prizo ar jį atsiimti, be išansktinio įspėjimo. Šis konkursas nėra remiamas, skatinimas  ar administruojamas bei kitaip susijęs su Instagram socialiniu tinklu. Dalyvis pateikia savo informaciją organizatoriui ir Instagram neprisiima jokios atsakomybės už šio konkurso eigą bei vykdymą. Organizatorius neprisiima atsakomybės už bet kokius laimėtojo patirtus nuostolius ar žalą, susijusius su konkurso vykdymu, duomenų tvarkymu ar laimėtu prizu. Visam konkursui galioja Austrijos įstatymai, išskyrus įstatymų kolizijos nuostatas. Jei kuri nors iš šių sąlygų būtų arba taptų visiškai ar iš dalies negaliojanti, likusių nuostatų galiojimas išliktų nepakitęs. Teisė kreiptis į teismą yra neįtraukta.

  *KTM DUKE 125, 390, 890, 890R, atsižvelgiant į laimėtojo turimą teisę vairuoti tam tikrą transporto priemonę

  **kelionės, apgyvendinimo ir pristatymo/pervežimo paslaugos nebus apmokamos KTM, šios išlaidos dengiamos konkurso nugalėtojo lėšomis