• 358663_KTM Naked Model Range_ Action

  BECOME THE BEGINNER WINNER

  MOTOCIKLŲ VAIRAVIMO MOKYKLA

 • MOTOCIKLŲ VAIRAVIMO MOKYKLA 2021

  TAPKITE NUGALĖTOJU TARP PRADEDANČIŲJŲ

  Jums, kaip mokyklos savininkui arba vairavimo instruktoriui, KTM mokyklos mokymo paketuose siūlomos patrauklios sąlygos mūsų naujoms EURO 5 reikalavimus atitinkančioms KTM mokymo, vairavimo egzaminų ir mokomosioms transporto priemonėms.

  Mūsų DUKE modeliai (ypač KTM 125 DUKE ir KTM 390 DUKE) yra itin populiarūs visame pasaulyje tarp pradedančiųjų ir grįžtančių ant motociklų žmonių. Tipiškas KTM stilius – išskirtinė įranga ir dizainas, net ir mažesnio darbinio tūrio motociklų klasėje; šiose transporto priemonėse, dėl TFT ekrano, įvairių vairavimo režimų, standartinės ABS ir dar daugiau saugos funkcijų, saugumą ir važiavimo malonumą pajusite kiekvienoje pamokoje.

  Naujasis KTM 890 DUKE pakeičia dabar jau gerokai išbandytą KTM 790 DUKE. Dėl daugybės papildomų saugos funkcijų, šis dviejų cilindrų modelis, kurį taip pat galima įsigyti kaip A2 variantą, yra universalus bendražygis siekiant įgyti aukštesnę vairuotojo pažymėjimo kategoriją. Didelį KTM prekybos atstovų tinklą rasite adresu KTM.COM

  Vietinis aptarnavimo ir pardavimo partneris mielai suteiks informacijos apie mūsų transporto priemones ir galimas išperkamosios nuomos galimybes. Linkime saugaus ir sėkmingo 2021 m. sezono jums ir jūsų

  besimokantiems vairuotojams!Op KTM.COM vindt u een uitgebreid overzicht met KTM-dealers Een lokale service- en verkooppartner adviseert u graag over onze motorfietsen en over potentiële financierings- en leaseopties. We wensen jou en je leerlingen een veilig en succesvol seizoen in 2021.

  Jūsų KTM komanda

  KTM 390 DUKE 2021

  BECOME THE BEGINNER WINNER

  MOTOCIKLŲ VAIRAVIMO MOKYKLA 2021

  DOWNLOAD BROCHURE
  KTM 125 DUKE 2021

  KTM 125 DUKE 2021

  Ne veltui KTM 125 DUKE yra vienas populiariausių pasaulyje motociklų pradedantiesiems motociklininkams. Keturių taktų vieno cilindro motociklas su standartiniu TFT ekranu ir LED žibintais pasižymi geriausiomis savo klasėje eksploatacinėmis savybėmis ir mažomis degalų sąnaudomis, kad mokiniai galėtų ilgiau važinėti.

  A1 patvirtinta, A1 mokymo transporto priemonė, A1 bandomoji transporto priemonė

  KTM 390 DUKE 2021

  KTM 390 DUKE 2021

  Šis motociklas yra lengvas kaip plunksna ir jame įdiegtos moderniausios technologijos. KTM 390 DUKE variklis pasižymi didžiuliu sukimo momentu ir ypač geromis kasdienio naudojimo savybėmis – 44 arklio galių variklis yra vienas galingiausių ir efektyviausių pasirinkimų A2 kategorijos motociklininkams.

  A2 patvirtinta, A2 mokymo transporto priemonė, A2 bandomoji transporto priemonė

  KTM 890 DUKE 2021

  KTM 890 DUKE 2021

  Naujojo KTM 890 DUKE 889 kub. cm dviejų cilindrų eilėje variklio galia ir sukimo momentas, palyginti su populiariuoju KTM 790 DUKE, yra didesni, be to, jį galima įsigyti kaip A2 (KTM 890 DUKE L) variantą. Važiavimo režimai ir pasirenkamieji programinės įrangos patobulinimai užtikrina, kad besimokantys motociklininkai galėtų naudotis visomis unikaliomis ir savo klasėje pirmaujančiomis KTM saugos funkcijomis.

  Yra A2 versija, A2 mokomoji transporto priemonė, A, A2 bandomoji transporto priemonė (galia ribota iki 35 kW)