• Pingutage oma loomingulisi lihaseid ja

  Kujundage oma DUKE konkurss

 •    ENTER NOW

  Design Your DUKE Contest

  Flex your creative muscles

  Flex your creative muscles

  Design Your DUKE Contest

  Kujundage oma DUKE konkurss

  Näidake maailmale oma DUKENESS-i konkursiga DESIGN YOUR DUKE! Siin on sinu võimalus reegliraamat 100% originaalse kujundusega ümber kirjutada – ise tehtud! Parim osa? Lõpptulemust võid näha ue ratta peal tänu Vectary 3D Stuudiole!

  Võtke endale õiguspärane koht DUKE DESIGNER poodiumi kõrgeimal astmel! Mida sa ootad? Haara pliiats, tahvelarvuti, sülearvuti või nutitelefon ja hakake kujundama oma ülimat DUKE'i. 

  DUKE'i sõitjana teame, kui oluline on teistest eristuda. Seetõttu anname teile võimaluse kujundada ülim KTM DUKE ja näha seda uue ratta peal. 

  Mida on teile selles kasulikku? Võitjana saad uue KTM DUKE'i ja koos meie projekti juhi Rok Bagorosega panete DUKE'le enda disainitud kleebiste komplekti. Pärast seda hüppate mõlemad kohe rataste peale ja sõidate paar ringi. Kõik see toimub keskkonnas, mis paneb teie oranzhi vere keema: DUKE perekonna kodulinnas – Mattighofenis.

  Sisene kohe!

  Osale konkursil ja saa võimalus

  võita uhiuus KTM

  4 lihtsat sammu alustamiseks

   
  1. Laadige alla meie algne versioon
  2. Kasutage kujundusmaterjale, et luua oma päris oma – RADY TO RACE – KTM DUKE disain
  3. Kasutage allolevat Vectary 3D Stuudiot oma kujunduse üleslaadimiseks ja muutmiseks 3D KTM DUKE mudelile
  4. Eksportige ja jagage oma DUKE kujundust Instagramis, kasutades hashtagit #DESIGNYOURDUKECONTEST

  Konkursi reeglid

   
  1. Saate ühes kirjes kasutada mitut pilti oma kujunduse erinevate nurkade alt
  2. Saate üles laadida nii palju kujundusi, kui soovite
  3. Varuge kannatust: võitjaga võtame personaalselt ühendust 21. juuliks 2022
  4. Teil ei ole lubatud oma kujunduses kasutada registreeritud kaubamärkide logosid (v.a KTM-i logo)
  5. Pildi muutmiseks peate kasutama allolevat rakendust Vectary 3D Stuudiolt
  6. Sissekandena läheb arvesse ainult üks kujundus postituse kohta

  Inspiratsiooni saamiseks järgige hashtag'i

  #DESIGNYOURDUKECONTEST

   

   

  oma kujunduse üleslaadimiseks ja muutmiseks

  Viige oma individuaalne KTM DUKE disain ellu. Kuidas see töötab? Lihtsalt laadige oma kujundus rakendusse Vectary 3D Studio, valige taustpilt, pöörake ja vaadake tulemust erinevate nurkade alt ning eksportige pildid. Konkursil osalemiseks järgige lihtsalt konkursireegleid (mainitud ülal) ja postitage oma kujundused Instagrami, kasutades hashtagi #DESIGNYOURDUKECONTEST.

  Vajad abi Vectary 3D Studio rakenduse kasutamisel. Vaata õppevideot, klõpsates allolevat nuppu.

  Rok Bagoros

  KTM-i tehase Stunt Rider ja DUKE'i suursaadik Rok Bagoros korraldab ametlikku KTM-i võistlust "Kujunda oma DUKE". Oma trikietenduste, YouTube'i videote ja ainulaadse disainiga rattaehitiste poolest tuntuna sobib ta sellele võistlusele suurepäraselt. Olles sama loominguline kui tema on, ei kõhelnud ta väljakutsega liitumast ja lõi juba mõned kujundused, et inspireerida kõiki teisi osalejaid. Tahad teada, kas ka sina saad hakkama? Esita endale väljakutse, liitudes meie konkursiga!

  VECTARY 3D STUDIO

  2014. aastal Michal Koori (CEO) ja Pavol Sovise (CTO) asutatud Vectary on disainiplatvorm, mille eesmärk on muuta 3D-sisu loomine kõigile kättesaadavaks. See on ainus brauseripõhine platvorm, mis võimaldab luua 3D-disaini sisu ja liitreaalsuse (AR) kogemust, mida saab jagada kogu veebis ja enamikus mobiilseadmetes. Vectary for Business meeskond pakub ka eritellimusel 3D- ja AR-lahendusi, mis on kohandatud kaubamärkidele ja agentuuridele.

   

   

   

   

  ONLINE VÕISTLUSE TINGIMUSED

  Kujundage oma DUKE konkurss

  The Võistluse organisaator on KTM Sportmotorcycle GmbH, Stallhofnerstraße 3, 5230 Mattighofen (edaspidi "KTM"). Rohkem infot KTM-i kohta leiab www.ktm.com. Osaleda võivad kõik füüsilised isikud, kes elavad Euroopas ja on vähemalt 18-aastased ("osalejad"). Osalemisest on välistatud korraldaja juhid ja nende perekonnad. Osalemiseks ei nõuta korraldaja kaupade/teenuste ostmist, välja arvatud kehtiv ja vähemalt võistluse ajaks avalik Instagrami konto ja Interneti-juurdepääs. Konkursil osalemisega kinnitavad osalejad, et nõustuvad käesolevate tingimustega.

   
  OSALEMISE REEGLID

  Osalejad, kelle isikuandmed ei vasta tõele, arvatakse osalemisest välja. Samuti välistatakse osalejad, kes üritavad manipuleerida või üritavad manipuleerida osalemisprotsessi ja/või võistlusega ja/või muul viisil osalemistingimusi rikkuda. Välistamist saab teha ka tagasiulatuvalt ja mis tahes sel juhul juba antud auhinda saab tagasi nõuda.

   
  VÕISTLUSE KORRALDUS, AUHINNAST TEATAMINE

  Konkursil edukas osalemine ja võiduvõimalus eeldab foto postitamist oma Instagrami voogu ning järgmise hashtag'i kasutamist: #DESIGNYOURDUKECONTEST. Konkurss lõpeb 21. juunil 2022. Võitja valivad välja KTM-i žürii ja Rok Bagoros ning see kuulutatakse välja 21.7.2022. Eelnimetatud tingimuste täitmisel teavitatakse võitjat Instagrami otsesõnumiga profiililt @ktm_official. Auhind antakse välja vaid juhul, kui võitja võtab võiduteate vastu kolme kalendripäeva jooksul pärast KTM-i teate saatmist. Kui võitja selle aja jooksul auhinda vastu ei võta, valitakse uus võitja ülalnimetatud määravate kriteeriumide alusel.

   
  AUHIND
  • 1 KTM DUKE 2022*,
  • võidukujundusega kujundatud kleebiste komplekt ja ratta üleandmine ja kleebisekomplekti paigaldamine KTM Motohallis, Mattighofenis, AUSTRIAS**
  • ning 500-eurone vautšer KTM PowerParts

  Sularahamakse või auhindade vahetamine ei ole võimalik.

  KTM ei vastuta auhinna kättesaamisega seotud võimalike riiklike maksude või muude tasude näol tekkivate tagajärgede eest. Sellised lõivud või maksud puudutavad ainult võitja ja tema riigi maksuameti vahelist suhet.

   

  VÕISTLUSE VAREM LÕPETAMINE JA MUUTMINE

  KTM jätab endale õiguse igal ajal ilma ette teatamata lõpetada või muuta võistluse üksikasju, kui tehnilistel või muudel põhjustel ei ole võimalik tagada võistluse nõuetekohast läbiviimist või näib, et võistluse ausus on häiritud. Nõuded osalejatele sellest ei tulene.

   
  ISIKUÕIGUSED FILMIDE JA FOTODE KÄTTESAAMISELE

  Osaleja nõustub, et tema kujundus ja uudiste postitus avaldatakse konkursi eesmärgil, need võivad avaldada KTM või KTM-i tellitud partner reklaami eesmärgil. Eelkõige hõlmab see volitus avaldamist KTM-i veebisaitidel ja Instagrami profiilidel. Võitja nõustub, et tema kleebiste komplekti toodab KTM ja kleebitakse mootorrattale KTM Motohallis, Mattighofenis, AUSTRIA, avalikult filmigrupi ja fotograafide ees.

   
  KTM-i VASTUTUS

  KTM vastutab ainult tahtliku ja raske hooletuse eest. See ei kehti olulise lepingulise kohustuse ettevaatamatuse korral. Need on kohustused, mis on konkursi läbiviimiseks hädavajalikud, kuna need võimaldavad kohustusi täita ja seetõttu saab osaleja nende täitmist usaldada. Sel juhul on KTM-i vastutus tavalise hooletuse eest piiratud tüüpilise ja ettenähtava kahjuga. Kahjude puhul, mis on põhjustatud elu-, keha- või tervisevigastustest, vastutuse piirang ei kehti.

   

  ANDMETE KASUTAMINE

  Osalejate isikuandmeid kasutatakse ainult käesolevates osalemistingimustes kirjeldatud võistluse eesmärkidel. Vastutav osapool GDPR-i tähenduses on ülalnimetatud konkursi korraldaja. Konkursil osalemisega annab osaleja korraldajale mitteainuõigusliku, territoriaalselt piiramatu õiguse korraldaja veebilehel ja sotsiaalmeedia platvormidel töid tasuta taasesitada ka pärast konkursi lõppu. Selle nõusoleku saab igal ajal kirjalikult tagasi võtta, saates e-posti aadressile privacy@piererindustrie.at. Selline kehtetuks tunnistamine kehtib kõigi tulevaste väljaannete kohta, kuid mitte varasemate väljaannete kohta. Korraldaja kohustub hoolikalt haldama võistluse läbiviimisega seoses saadud andmeid. Andmete töötlemise ja avalikustamise aluseks on GDPR artikli 6 lõike 1 punkt b.

  Korraldaja ei vastuta kahjude eest, mis on põhjustatud andmete edastamise vigadest, viivitustest ja/või katkestustest, tehnilistest vigadest, ebakorrektsest ja/või mittetäielikust sisust ning viirusega seotud andmete kaotsiminekust või kustutamisest. Võistlusest väljaarvamine, ennetähtaegne lõpetamine, vastutus: Korraldaja jätab endale õiguse diskvalifitseerida osalejad, kes manipuleerivad konkursiga ja/või rikuvad tingimusi või häid kombeid ja/või üritavad muul viisil ebakorrektselt võistlust võita ning diskvalifitseerivad võistluselt ette teatamata, või ilma ette teatamata oma võidud välja võtta ja vajadusel need tagasi nõuda. Seda võistlust ei sponsoreeri, toeta ega halda mingil viisil Instagram ega sellega seotud. Osaleja teeb oma teabe korraldajale kättesaadavaks ja Instagram ei vastuta selle võistluse komponentide eest. Korraldaja ei vastuta võitja ees mis tahes kahju või kahju eest, mis tuleneb Võistlusest, andmetöötlusest ja auhinnast või on sellega seotud. Kogu võistlusele kohaldatakse Austria seadusi, välja arvatud kollisiooninormid. Kui üks nendest tingimustest peaks olema või muutub täielikult või osaliselt kehtetuks, siis ülejäänud sätete kehtivus ei muutu. Õigus pöörduda kohtusse on välistatud.

  *KTM DUKE 125, 390, 890, 890R olenevalt vastavast juhiloast

  **reisi, majutuse ja kohaletoimetamise/transfeeri kulud peab tasuma võitja ja KTM neid ei kata