Switch your KTM channel
 
Poland
KTM Websites
KTM Newsletter
 
More motorsport news in the Racing Channel
News: Poland
28.01.2008
NOWY SPORTOWY ATV DOSTĘPNY W EUROPIE
KTM XC 450 a 525

Te same sportowe ATV KTM, które latem 2007 wzbudzały podziw i  zachwyt międzynarodowej prasy oraz klientów w Ameryce, pojawią się także w Europie. W odpowiedzi na zaskakujący popyt, nowe KTM 450 XC oraz 525 XC będą dostępne w sieci dealerskiej KTM na początku 2008 roku.


 
Nowe ATV rozszerzają gamę modeli KTM o rodzinę zupełnie nowych pojazdów. Podkreślają jednocześnie wiodącą pozycję KTM na międzynarodowym rynku pojazdów offroad oraz jego filozofię “Ready to Race”.
 
Stworzona we współpracy z mistrzem ATV, Tim’em Farr, czterokołowa wersja czołowego sportowego motocykla udowodniła już swoje możliwości w zawodach w USA, umożliwiając Farr’owi zdobycie trzech waźnych  tytułów w 2007 roku.
 
Oba ATV są przykładem innowacji, wprowadzanych przez KTM. Napęd stanowią mocne, czterosuwowe, jednocylindrowe silniki KTM o pojemności 450 lub 525 cm3, które znane są ze swojej niezawodności. Pojazd wyposażone są dodatkowo w bieg wsteczny oraz zawansowaną technologicznie ramę rurową stworzoną w siedzibie firmy w Mattighofen w Austrii. Rama stanowi nie tylko jedną z najlżejszych konstrukcji na rynku, lecz zapewnia także doskonałe właściwości jezdne.
 
Pozostałe zalety to między innymi czterotłoczkowe zaciski Magura i przewody hamulcowe w stalowym oplocie, opony Maxxis Razr zamontowane na aluminiowych felgach Douglas, hydrauliczne sprzęgło Magura z możliwością szybkiej zmiany na sprzęgło sportowe, aluminiowa kierownica Magura oraz ergonomiczny zbiornik paliwa. Stabilizator kierownicy, do którego można zamontować element tłumiący Öhlins (dostępny jako PowerPart), montowany jest standardowo do ramy i stanowi atrakcyjną innowację.
Nowe ATV cechuje nie tylko niesamowita moc czterosuwowych silników, lecz także najwyższa jakość komponentów oraz bezbłędny design, który jednoznacznie  wskazuje na sportowe geny KTM. Wyjątkowo pozytywna reakcja  w USA potwierdza, że nowe KTM’y to jedne z najbardziej sporotwych ATV w historii. Teraz Europa jest “Ready to Race” na nowe  ATV KTM!
 
Wiecej informacji o nowym ATV dostępne na stronie www.ktmatv.com
tell a friendprint
Copyright 2009 - KTM-Sportmotorcycle AGSitemapImprintLegal NoticeSite Credits
KTM-Sportmotorcycle AG - Ready to Race.